Irakasleak

Titulazio Ofiziala

Fisika eta Matematikan Ingeniaritza. Diseinu eta egiaztatze-baimentze prozesuan UNIBASQen

Iraupena

240 ECTS

4 urte

Campusa

Bilbao AS Fabrik (Zorrozaurre)

Plazak

40 plaza

Hizkuntzak

Gaztelania, Ingelesa

Modalitatea

Presentziala

{name=ID_Formulario_descarga, data=1285190, type=text, options=[]}

PDF katalogoa

Irakasleak

 

Aginagalde Unanue, Maialen

Biomedikoa - BIO

Irakasle titularra

 



Aguirre Alonso, Mikel

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Alacano Loiti, Argiñe

Energia-ENER

Irakasle titularra

 



Almandoz Larralde, Gaizka

Makina eta Automatika-EMAUT

Irakasle titularra

 



 

Andonegui Artegui, Imanol

Automatizazioa-EAUTO

Irakasle titularra

 



Arrazola Arriola, Pedro Jose

Mekanizatua-MMECA

Irakasle titularra

 



 

Aseguinolaza Aguirreche, Unai

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



Ayala Fernandez, Unai

Biomedikoa - BIO

Irakasle titularra

 



 

Basañez Zulueta, Aimar

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Blanco Aguilera, Ricardo

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Canales Segade, Jose Maria

Elektronika-ELEC

Irakasle titularra

 



Cernuda Garcia, Carlos

Adimen Artifiziala-IA

Irakasle titularra

 



 

Duo Zubiaurre, Aitor

EI - Doktoregaiak

Irakasle titularra

 



Eguia Ibarzabal, Josu

Mekanika Aplikatua-MAPLI

Irakasle titularra

 



 

Elguezabal Lazkano, Jon

Diseinu Mekanikoa-MDISE

Irakasle titularra

 



Fraile Santamaria, Itziar

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Gallego Navas, Ivan

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



Herrero Vazquez, Tamara

Mekanizatua-MMECA

Irakasle titularra

 



 

Iturbe Beristain, Ion

Makina eta Automatika-EMAUT

Irakasle titularra

 



Iturraspe Larreategi, Ainhoa

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Lapeira Azcue, Estela

Biomedikoa - BIO

Irakasle titularra

 



Milikua Urzelai, Aritz

Elektronika-ELEC

Irakasle titularra

 



 

Orobengoa Guridi, Danel

Materialak eta konformatua-MMACO

Irakasle titularra

 



Reguera Bakhache, Daniel

Adimen Artifiziala-IA

Irakasle titularra

 



 

Sarasola Altuna, Izaskun

Makina eta Automatika-EMAUT

Irakasle titularra

 



Soler Mallol, Daniel

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Tavera Bahillo, Txaber

Elektronika-ELEC

Irakasle titularra

 



Ubarrechena Belandia, Aritz

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Ugalde Rosillo, Gaizka

Makina eta Automatika-EMAUT

Irakasle titularra

 



Urien Crespo, Miren Josune

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



Unibertsitatea baino gehiago gara