Irakasleak

Titulazio Ofiziala

Industria Antolakuntzako Ingeniaritzan graduatua

Iraupena

240 ECTS

4 urte

Campusa

Arrasate-Mondragón

Plazak

65 plaza

Hizkuntzak

Euskara, Gaztelania, Ingelesa

Modalitatea

Zuzeneko hezkuntza

PDF Katalogoa

Irakasleak

 

Abete Huici, Jose Manuel

Automatismoak-MAUTO

Irakasle titularra

 



Albistegui Zamacola, German Alberto

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Alcorta Andoaga, Illart

Automatizazioa-EAUTO

Irakasle titularra

 



Apaolaza de Eulate, Unai

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



 

Apellaniz Asategui, Jagoba

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



Arabaolaza Landa, Haritz

Diseinu Mekanikoa-MDISE

Irakasle titularra

 



 

Arrillaga Eguiluz, Aritz

Laborategi Teknikariak-MTLAB

Irakasle titularra

 



Azpitarte Aranzabal, Larraitz

Laborategi Teknikariak-MTLAB

Irakasle titularra

 



 

Basañez Zulueta, Aimar

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Domínguez Tubia, Andoni

Mekanizatua-MMECA

Irakasle titularra

 



 

Eguren Eguiguren, Jose Alberto

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



Eizagirre Eizagirre, Andoni

Komunikazioa

Irakasle titularra

 



 

Elizalde Adarraga, Edurne

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Elkoro Ugarteburu, Ander

Mekanika Aplikatua-MAPLI

Irakasle titularra

 



 

Ereño Incera, Ana Monserrat

Informazio Sistemak-HAZI-ISI

Irakasle titularra

 



Escudero Otegui, Ainhoa

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



 

Fernandez Mendoza, Joan Manuel

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Gandarias Inchausti, Kepa

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Garay Araico, Ainara

Mekanizatua-MMECA

Irakasle titularra

 



Garcia Alonso, Andoni

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Garmendia Ochoantesena, Alaine

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Gaston Caminos, Ainhoa

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Ibarra Zuluaga, Dorleta

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Isasti Lazcano, Arguider

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



 

Iturraspe Larreategi, Ainhoa

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



Kanpandegi Berrotaran, Aritz

LANKI Kooperatibismoaren Ikertegia

Irakasle titularra

 



 

Kortabarria Igartua, Alaitz

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



Larrinaga Urzelai, Gaizka

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



 

Legarreta Alegría, Juan Luis

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



Lopez Ferrero, Iñaki

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



 

Lozares Abasolo, Jokin

Materialak eta konformatua-MMACO

Irakasle titularra

 



Madinabeitia Olabarria, Damian

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



 

Miguel Garcia De Cortazar, Eduardo

Elektronika-ELEC

Irakasle titularra

 



Orobengoa Guridi, Danel

Materialak eta konformatua-MMACO

Irakasle titularra

 



 

Ortiz Aldamizetxebarria, Leire

Automatismoak-MAUTO

Irakasle titularra

 



Orue Irasuegui, Aitor

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



 

Oruna Otalora, Zigor Alberto

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



Perez Reguera, Itziar

Telematika-ITELE

Irakasle titularra

 



 

Pérez Arbulu, Jon

Oinarrizko Zientziak-OZ

Irakasle titularra

 



Rivera Torres, Christian Alejandro

Makina eta Automatika-EMAUT

Irakasle titularra

 



 

Saez de Buruaga Corrales, Asier

Automatizazioa-EAUTO

Irakasle titularra

 



Sarrionandia Ariznabarreta, Maria Asuncion

Materialak eta konformatua-MMACO

Irakasle titularra

 



 

Serrano Jiménez, Daniel

Elektronika-ELEC

Irakasle titularra

 



Soto Ruiz de Gordoa, Myriam

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



 

Tena Merino, Iosu

Diseinu Mekanikoa-MDISE

Irakasle titularra

 



Trinidad Naranjo, Javier

Materialak eta konformatua-MMACO

Irakasle titularra

 



 

Unzueta Aranguren, Gorka

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



Urizar Aizpuru, Eneritz

Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza

Irakasle titularra

 



 

Urruzuno Pagoaga, Aner

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Zubizarreta Mugica, Miren Itziar

Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa

Irakasle titularra

 



Unibertsitatea baino gehiago gara