Irakasleak
Irakasleak
Abete Huici, Jose Manuel
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Agirre Viana, Xabier
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Aguirre Alonso, Mikel
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Aguirre Lopez, Ane
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Albistegui Zamacola, German Alberto
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Antia Juaristi, Ane
Seinale Teoria eta Komunikazioak-ESEKO
Irakasle titularra
Aranguren Deriozpide, Jon
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Ardanza Cuevas, Asier
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Arrasate Ayerbe, Javier
Mekanika eta Ekoizpen Industrialeko Saila
Irakasle titularra
Arriola Ormaetxea, Leire
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Arrizabalaga Luzuriaga, Ane
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Azkarate Fernández, Igor
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Azurmendi Urteaga, Asier
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Badiola Aiestaran, Xabier
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Barrenetxea Iñarra, Manex
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Basañez Zulueta, Aimar
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Bizkarra Langara, Kepa
Termofluidika-TEFLU
Irakasle titularra
Borge De Prada, Juan
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Buruaga Lamarain, Lorea
Biomedikoa - BIO
Irakasle titularra
Cuenca Ariza, Javier
Informazio Sistemak-HAZI-ISI
Irakasle titularra
Egea Caceres, Aritz Imanol
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Elguezabal Lazcano, Borja
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Elkorobarrutia Letona, Xabier
Informazio Sistemak-HAZI-ISI
Irakasle titularra
Fernandez Arrieta, Miguel
Telematika eta Zibersegurtasuna-TELSEC
Irakasle titularra
Fraile Santamaria, Itziar
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Gandarias Inchausti, Kepa
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Garramiola Alday, Fernando
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Garrido Diez, David
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Garro Arrazola, Unai
Seinale Teoria eta Komunikazioak-ESEKO
Irakasle titularra
Guallar Perez, Francisco Javier
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Iturbe Beristain, Ion
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Izaguirre Altuna, Alberto
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Lasa Alonso, Jon
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Laskurain Larrañaga, Beatriz
Adimen Artifiziala-IA
Irakasle titularra
Legarreta Alegría, Juan Luis
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Lopez Erauskin, Ramon
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Madina Hernandez, Patxi
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Markiegi Gonzalez, Urtzi
Informazio Sistemak-HAZI-ISI
Irakasle titularra
Martinez de Mendivil Varas, Jon
Seinale Teoria eta Komunikazioak-ESEKO
Irakasle titularra
Marzo Elguero, Iosu
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Mateos Heis, Modesto
Nazioarteko Harremanak
Irakasle titularra
Milikua Urzelai, Aritz
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Osa Arozena, Joseba
EI - Doktoregaiak
Irakasle titularra
Otegui Altolaguirre, Jon Unax
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Quintano Martínez, Paula
Biblioteka
Irakasle titularra
Reguera Bakhache, Daniel
Adimen Artifiziala-IA
Irakasle titularra
Saralegui Zalbide, Eider
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Sarasola Altuna, Izaskun
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Sarrionandia Ariznabarreta, Maria Asuncion
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Sesar Gil, Iñigo
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Soler Mallol, Daniel
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Torres Lozano, Asier
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Unzueta Aranguren, Gorka
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Urruzuno Pagoaga, Aner
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Zaitegi Gamiz, Maite
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Zaldibia Garate, Joseba Edorta
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Zarate Barriga, Sergio
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Zubeldia Indart, Itsaso
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra