Irakasleak
Irakasleak
Abete Huici, Jose Manuel
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Agirre Bikuña, Julen
MPI - Doktoregaiak
Irakasle titularra
Aguirre Alonso, Mikel
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Aguirre Lopez, Ane
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Aizpuru Nazabal, Aitziber
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Ajuria Gordon, Ibon
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Alacano Loiti, Argiñe
Energia-ENER
Irakasle titularra
Almandoz Larralde, Gaizka
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Alonso Nieto, Marcos
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Andonegui Artegui, Imanol
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Anzola Garcia, Jon
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Arana Ostolaza, Aitor
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Aranguren Deriozpide, Jon
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Arce San Vicente, Josu
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Ardanza Cuevas, Asier
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Aretxabaleta Ramos, Laurentzi
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Arkauz Arabaolaza, Javier
Informazio Sistemak-HAZI-ISI
Irakasle titularra
Arrasate Ayerbe, Javier
Mekanika eta Ekoizpen Industrialeko Saila
Irakasle titularra
Arratibel Garcia, Andoni
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Arrillaga Eguiluz, Aritz
Laborategi Teknikariak-LABTEK
Irakasle titularra
Aseguinolaza Aguirreche, Unai
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Azkarate Fernández, Igor
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Azurmendi Urteaga, Asier
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Basañez Zulueta, Aimar
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Bernal Rodriguez, Daniel
EI - Doktoregaiak
Irakasle titularra
Bizkarra Langara, Kepa
Termofluidika-TEFLU
Irakasle titularra
Cabezuelo Romero, David
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Canales Segade, Jose Maria
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Chicote Gutierrez, Beatriz
Adimen Artifiziala-IA
Irakasle titularra
Cuesta Zabaljauregui, Mikel
Mekanizatua-MEKA
Irakasle titularra
Eguia Ibarzabal, Josu
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Elguezabal Lazkano, Jon
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Eraña Larrañaga, Iñigo
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Ezkurra Mayor, Mikel
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Fernandez de Gobeo Díaz de Durana, Ander
Termofluidika-TEFLU
Irakasle titularra
Fraile Santamaria, Itziar
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Gandarias Inchausti, Kepa
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Gomez Diez, Carlos Pedro
Telematika eta Zibersegurtasuna-TELSEC
Irakasle titularra
Gomez Sagarzazu, Miren
Laborategi Teknikariak-LABTEK
Irakasle titularra
Ibarretxe Lopez, Unai
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Iriarte Elorza, Arantzazu
Mekanizatua-MEKA
Irakasle titularra
Iturraspe Larreategi, Ainhoa
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Izquierdo Ortiz de Landaluce, Mikel
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Lasa Bastida, Mikel
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Llaguno Villafafila, Arrate
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Llona Parriel, Venancio Jose
Telematika eta Zibersegurtasuna-TELSEC
Irakasle titularra
Maskariano Manzano, Julen
Laborategi Teknikariak-LABTEK
Irakasle titularra
Mateos Heis, Modesto
Nazioarteko Harremanak
Irakasle titularra
Mendiguren Olaeta, Joseba
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Muxika Olasagasti, Eñaut
Seinale Teoria eta Komunikazioak-ESEKO
Irakasle titularra
Orobengoa Guridi, Danel
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Ortubay Ibabe, Rafael
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Otegi Martinez, Nagore
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Otegui Altolaguirre, Jon Unax
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Paniagua Amillano, Julen
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Poggi , Tomaso
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Sarasola Altuna, Izaskun
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra
Segurola Echave, Miren Edurne
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Seijo Barquin, Iraide
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Soriano Moreno, Denis
Laborategi Teknikariak-LABTEK
Irakasle titularra
Sueiro Andino, Urko
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Unamuno Ruiz, Eneko
Elektronika-ELEK
Irakasle titularra
Uribe Azkarreta, Maitane
Laborategi Teknikariak-LABTEK
Irakasle titularra
Uribeetxebarria Andrés, Urtzi
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Urien Crespo, Miren Josune
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Urizar Aizpuru, Eneritz
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Urruzuno Pagoaga, Aner
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Villar Anchia, Joseba Andoni
Mekanizatua-MEKA
Irakasle titularra
Zaitegi Gamiz, Maite
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Zarate Barriga, Sergio
Eragingailu Elektronimagnetikoak eta sistemen Kontrola-EMAKON
Irakasle titularra