Irakasleak
Irakasleak
Aginagalde Unanue, Maialen
Biomedikoa - BIO
Irakasle titularra
Antia Juaristi, Ane
Seinale Teoria eta Komunikazioak-ESEKO
Irakasle titularra
Arana Arexolaleiba, Nestor
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Ardanza Cuevas, Asier
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Aretxabaleta Ramos, Laurentzi
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Aristimuño Osoro, Patxi Xabier
Mekanizatua-MEKA
Irakasle titularra
Arrasate Ayerbe, Javier
Mekanika eta Ekoizpen Industrialeko Saila
Irakasle titularra
Arrieta Marcos, Aitor
Informazio Sistemak-HAZI-ISI
Irakasle titularra
Arriola Ormaetxea, Leire
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Arrizabalaga Luzuriaga, Ane
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Aseguinolaza Aguirreche, Unai
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Ayala Fernandez, Unai
Biomedikoa - BIO
Irakasle titularra
Azkarate Fernández, Igor
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Barrenechea Carrasco, Maitane
Biomedikoa - BIO
Irakasle titularra
Barrutia Inza, Iban
Seinale Teoria eta Komunikazioak-ESEKO
Irakasle titularra
Basañez Zulueta, Aimar
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Bernal Rodriguez, Daniel
EI - Doktoregaiak
Irakasle titularra
Buruaga Lamarain, Lorea
Biomedikoa - BIO
Irakasle titularra
Cuenca Ariza, Javier
Informazio Sistemak-HAZI-ISI
Irakasle titularra
Dominguez Romero, Erika
Laborategi Teknikariak-LABTEK
Irakasle titularra
Esnaola Arruti, Aritz
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Fernandez Manchado, Raul
Mekanizatua-MEKA
Irakasle titularra
Fraile Santamaria, Itziar
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Garitaonaindia Uribe, Garazi
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Iragi San Pedro, Mikel
Mekanika Aplikatua-MAPLI
Irakasle titularra
Iribecampos Juaristi, Mikel
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Iturbe Urretxa, Mikel
Telematika eta Zibersegurtasuna-TELSEC
Irakasle titularra
Izagirre Aizpitarte, Unai
Adimen Artifiziala-IA
Irakasle titularra
Lasa Bastida, Mikel
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Markiegi Gonzalez, Urtzi
Informazio Sistemak-HAZI-ISI
Irakasle titularra
Mateos Heis, Modesto
Nazioarteko Harremanak
Irakasle titularra
Muxika Olasagasti, Eñaut
Seinale Teoria eta Komunikazioak-ESEKO
Irakasle titularra
Orobengoa Guridi, Danel
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Ortubay Ibabe, Rafael
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Otegui Altolaguirre, Jon Unax
Operazio Logistiko eta Produktiboen Zuzendaritza-ZOLP
Irakasle titularra
Reguera Bakhache, Daniel
Adimen Artifiziala-IA
Irakasle titularra
Romero Bascones, David
EI - Doktoregaiak
Irakasle titularra
Saenz de Argandoña Fernandez de Gorostiza, Eneko
Materialak eta konformatua-MAKO
Irakasle titularra
Sesar Gil, Iñigo
Automatizazioa eta Robotika-EAUTO
Irakasle titularra
Tena Merino, Iosu
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra
Termenon Conde, Maite
Biomedikoa - BIO
Irakasle titularra
Urien Crespo, Miren Josune
Oinarrizko Zientziak-OZ
Irakasle titularra
Urruzuno Pagoaga, Aner
Berrikuntza, Antolakuntza Eredua eta Pertsonen Kudeaketa Estrategikoa-BAEPE
Irakasle titularra
Zaitegi Gamiz, Maite
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Zubeldia Indart, Itsaso
Diseinu Berrikuntza-DBZ
Irakasle titularra
Zugasti Teso, Felix
Diseinu Mekanikoa-DISME
Irakasle titularra