Guri buruz

Bibliotekak

Mondragon Unibertsitateko Bibliotekak unibertsitateko kolektibo guztiari eskaintzen dio zerbitzua, eta lau zentro ditu horretarako:

  • Basque Culinary Center - BCCko Biblioteka, Donostian, Gastronomia eta Sukaldaritza Zientzien arloan espezializatua.
  • Enpresagintza Fakultateko Biblioteka, Oñatin eta Bidasoan, Ekonomia eta Enpresa arloan espezializatua.
  • HUHEZIko Biblioteka, Eskoriatzan, Hezkuntza, Komunikazio eta Humanitate arloetan espezializatua.
  • MGEPeko Biblioteka, Arrasaten, Ingeniaritza arloan espezializatua.

Nahi duzun moduan jar zaitezke  harremanetan zure Bibliotekarekin, telefonoz, korreo elektronikoz, posta bidez, webguneko iradokizun sailaren birtartez edo  Biblioteka ezberdineko harreran. 

Bibliotekako langileak zure kontsulta, kexa, iradokizun edo proposamenen zain egongo dira.

Hauek dira fakultate bakoitzeko langile eta beraien helbideak:

 

 Basque Culinary Center/BCC. Juan Abelino Barriola 101. 20009, Donostia, Gipuzkoa. Tlno. 943574514

biblioteca@bculinary.com

Amaia Torrealday atorrealday@bculinary.com

Mar Bosch

 

Enpresagintza. Ibarra Zelaia, 2. 20560, Oñati, Gipuzkoa Tlno: 943718009.

biblioteka.enpresagintza@mondragon.edu

Arantza de la Torre atorre@mondragon.edu

Lourdes Alberdi lalberdi@mondragon.edu

Maialen Ledesma mledesma@mondragon.edu

 

HUHEZI. Dorleta, z/g 20540, Eskoriatza, Gipuzkoa. Tlno: 943714157

biblioteka.huhezi@mondragon.edu

Naiara Amezua namezua@mondragon.edu

Marikarmen Apraiz mkapraiz@mondragon.edu

 

MGEP. Loramendi 4. 20500, Arrasate, Gipuzkoa. Tlno. 943794700

biblioteka.mgep@mondragon.edu

Obdulia Vélez ovelez@mondragon.edu

Paula Quintano

Jone Arroitajauregui Aranburu

María Jesús Plagaro Cordero